KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7361091
nr 736 1091
Okänd konstnär, stilleben, 1800-tal, signerad, ramens innermått: 17x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 30 januari 2012
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
- Klassiska